Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
Sırp-Türk İlişkileri
Sırp-Türk İlişkileri
Ankara’daki Siyasi, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) Araştırmacısı Dr Mehmet Uğur Ekinci, "Balkanlar artık istikrarlı ancak bu olumlu bir istikrar değildir. Savaş ve çatışmalar yoktur ancak çözülmemiş çatışmalar hâlâ mevcuttur." değerlendirmesinde bulundu. Dr Mehmet Uğur Ekinci, "Türkiye, Balkan bölgesinin tüm halklarına ulaşmak istiyor. Söz gelimi, sel sırasındaki program ve hibelerden görüldüğü gibi Türkiye’den sunulan yardım anlamlıydı. Türkiye ile Sırbistan arasındaki ilişkileri geliştiren kanallar var, Sırbistan`da insanların bu avantajlardan faydalanması gerektiği kanısındayım.” yorumunda bulundu
Seçim öncesi son işlem gününde dolar ve euro ne kadar oldu?
Seçim öncesi son işlem gününde dolar ve euro ne kadar oldu?
Dolar ve euro dün sert çıkış yaptıkları günü düşüşle tamamladı. Borsa çarşamba çıktı, perşembe indi. Seçim öncesi son iş gününde ise dolar 2.67, euro ise 2.99 TL`den işlem görüyor.
Beş soruda Sarıkamış Harekâtı
Beş soruda Sarıkamış Harekâtı
Birinci Dünya Savaşı`nın daha çok başında düzenlenen Sarıkamış Harekâtı`na yönelik eleştirilerin başında, Osmanlı İmparatorluğu`nun gelecek için önemli sayıda insan kaynağını "heba etmesi" geliyor.
Vizeler ticareti etkiliyor
Vizeler ticareti etkiliyor
Vize kısıtlamalarının Türk-Alman ticari ilişkilerine etkisi Dünya Bankası’nın yürüttüğü araştırmayla ölçüldü.
Irak Petrolünü Bekletiyoruz
Irak Petrolünü Bekletiyoruz
Türkiye Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Türkiye’nin, Akdeniz Ceyhan’daki depolama tankları doldurulduktan sonra Kuzey Irak petrolünün dünya piyasasına ihraç etme konusunda yardım etmeye hazır olduğunu açıkladı.
İzlenme korkusu Carter`ı mektuba döndürdü
İzlenme korkusu Carter`ı mektuba döndürdü
Eski ABD Başkanı Jimmy Carter, ABD`nin "hemen her telefon görüşmesi ve elektronik postayı" kayıt edip izlediğinden şüphesi olmadığını söyledi. Carter mektuplarını 2-3 yıl önce eliyle yazmaya başladığını söyledi.
Obama: Referandum Uluslararası Hukuka Aykırı
Obama: Referandum Uluslararası Hukuka Aykırı
Karadeniz’in kuzeyindeki yarımadada yer alan ve Rus nüfusun ağırlıkta olduğu Kırım’da hükümet parlamentonun aldığı kararın 16 Mart`taki referandumda halkın oyuna sunulacağını açıkladı.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
4.6560
EURO
5.4274
İstanbul için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:34 08:20 13:17 15:37 17:55 19:29
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Röportaj Tüm Roportajlar
Işıl Işıl Kristaller: Kristal bardaklar yıkandıkça ışıltısını kaybeder ve mat bir görünüm kazanmaya başlar. Fakat, kristal bardaklarınızı yıkarken kullandiığınız deterjana yarım su bardağı sirke ve tuz ekleyip, öyle durularsanız ilk günkü gibi parladıklarını görürsünüz.

Püf noktası
-Her 4 Amerikalıdan biri mutlaka televizyonda görünüyor. (Sokakta her 4 kişiden 1 imza dağıtıyormuş düşünsenize) -Uyurken televizyon seyrederken yaktığımızdan daha fazla kalori yakıyoruz. (Demekli televizyonla uyutuluyoruz) -Bir karıncanın koku alma yet

İlginç Bilgiler 5