Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
 Hollande Yalnızca Clinton İçin Hazırlanmış
Hollande Yalnızca Clinton İçin Hazırlanmış
Amerikan seçimlerinden en çok etkilenecek ülkelerin başında Fransa geliyor. Zira 2017 Mayıs ve Haziran aylarında iki turlu olarak yapılacak Fransa´da yükselen aşırı sağ Front National´in zaferi de ülkenin en büyük korkulu rüyası.
 Halep´in Doğusunda Yaşam Savaşı
Halep´in Doğusunda Yaşam Savaşı
Suriye´de rejim güçleri ve müttefikleri Halep´te günlerdir devam eden yoğun hava saldırılarının ardından muhaliflerin elinde bulunan kentin kuzeyine doğru ilerliyor.
‘ABD; ateşkesi Halep´teki müttefiklerine yardım etmek için kullanabilir´  l
‘ABD; ateşkesi Halep´teki müttefiklerine yardım etmek için kullanabilir´ l
Cuma akşamı duyurulan ateşkesin Suriye ordusu ve müttefiklerinin aleyhine gelişebileceğine dikkat çeken Beyrut´taki Bilim ve Teknoloji Amerikan Üniversitesi´nden George Messi, Washington´ın hedefinin Halep´teki cihatçılara yardım etmek olabileceğini ifade etti.
Paris´te ilk sığınmacı kampı ekimde açılıyor: 800 erkek barınabilecek
Paris´te ilk sığınmacı kampı ekimde açılıyor: 800 erkek barınabilecek
Fransa´nın başkenti Paris´teki ilk sığınmacı kampının ekim ortasında açılacağı bildirildi. 800 kişiyi ağırlayacak kamp yalnızca erkek sığınmacılara hizmet verecek.
´Obama sözünü tutmadı´
´Obama sözünü tutmadı´
IŞİD tarafından Suriye´de kaçırılan ve geçen yıl öldüğü duyurulan ABD´li Kayla Mueller´in ailesi, kızları için kurdukları vakfa ABD Başkanı Barack Obama´nın söz vermesine rağmen hâlâ bağış yapmadığını söyledi.
Türk Dışişleri Bakanlığı´ndan Almanya kanalı ARD´ye tepki
Türk Dışişleri Bakanlığı´ndan Almanya kanalı ARD´ye tepki
Türkiye Dışişleri Bakanlığı, Alman devlet televizyonu ARD´nin Almanya Federal İstihbarat Servisi´nin gizli raporuna dayandırarak hazırladığı ´Almanya, Türkiye´yi, İslami terör gruplarını destekleyen ülkeler sınıfına soktu´ haberine tepki gösterdi. Almanya Dışişleri´nden yapılan açıklamada ise Türkiye´nin önemli bir müttefik olduğuna vurgu yapıldı.
Dışişleri Bakanlığı´ndan Almanya kanalı ARD´ye tepki
Dışişleri Bakanlığı´ndan Almanya kanalı ARD´ye tepki
Dışişleri Bakanlığı, Almanya devlet televizyonu ARD´nin, Almanya Federal İstihbarat Servisi´nin gizli raporuna dayandırarak verdiği ´Almanya, Türkiye´yi, İslami terör gruplarını destekleyen ülkeler sınıfına soktu´ haberine, yazılı bir açıklama ile tepki göstererek, "Ülkemizi yıpratmaya çalışan çarpık zihniyetin yeni bir göstergesi" dedi.
Anlaşmanın Muazzam Etkileri Olacak
Anlaşmanın Muazzam Etkileri Olacak
İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, pazartesi günü altı yıl aradan sonra Türkiye ile ilişkileri normalleştirmek için yapılan anlaşmanın İsrail ekonomisi üzerinde olumlu bir etkisinin olacağını söyledi.
Suudi Arabistan vatandaşlarından vergi almaktan vazgeçti
Suudi Arabistan vatandaşlarından vergi almaktan vazgeçti
Suudi Arabistan, duyurduğu 2030 Vizyonu çerçevesinde hazırlanan Ulusal Reform Paketi ile önümüzdeki 5 yıl içinde petrol dışı gelirlerini üçe katlamayı hedefliyor.
IKBY Başbakanı Barzani´nin Türkiye´deki temaslarına dair resmi açıklama
IKBY Başbakanı Barzani´nin Türkiye´deki temaslarına dair resmi açıklama
Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başbakanı Neçirvan Barzani´nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu ile görüşmelerinde, ikili ticari ve iktisadi ilişkilerin yanı sıra Irak, IKBY ve bölgede meydana gelen son gelişmelerle IŞİD´e karşı verilen mücadelenin ele alındığı belirtildi.
Hatay-Sivas Yatırları Etrafında Oluşan İnançlarda Mitolojik Bulgular
Hatay-Sivas Yatırları Etrafında Oluşan İnançlarda Mitolojik Bulgular
Hatay´da tarihi süreçte yaşamış abide şahsiyetlerin hayatları eserleri, toplum üzerindeki etkilerinin bir boyu da bunların uzak yakın geçmişten taşıyıp geleceğe aktardıkları değerlerdir. Keza bu değerlerdeki ortaklıklardır. Bu değerlerin ortak olan kaynakları da aynı derecede önemlidir.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.3168
EURO
6.0318
İstanbul için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:34 08:20 13:17 15:37 17:55 19:29
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Röportaj Tüm Roportajlar
1495 Şehzade Cem öldü.
1848 Fransa´da geçici hükümet kurularak II. Cumhuriyet ilan edildi.
1908 Dr. Galip Üstün tarafından "Topkapı Fukaraperver Cemiyet´i" kuruldu.
1942 769 Romanyalı Yahudiyi taşıyan Struma vapuru Karadeniz´de batırıldı, yalnız bir yolcu kurtulabildi. Romanyalı Yahudiler Nazi işgalinden uzaklaşmak ve Filistin´e göç etmek istiyorlardı. Türkiye kabul etmeyince Karadeniz´e geri dönmek zorunda kalmışlardı.
1954 stanbul´da sıcaklık -6 dereceye düştü. Tuna Nehri´nden koparak Karadeniz´e ulaşan ve daha sonra İstanbul Boğazı´na inen buzlar Boğazı ve limanı kapladı. Deniz trafiği durdu.
Saç dökülmesinin önüne geçmek için saçınızı çok sıkı toplamaktan kaçının. Saçınızı çok sıkı toplamak saç köklerinize zarar verir ve saçın büyümesini önler. Ayrıca, saçınızı her zaman aynı noktadan toplamamaya dikkat edin.

Püf noktası
Balinaların yavrularını doğurup , sütle beslediklerini ve karada yaşayan canlılar gibi akciğeri ile nefes aldıklarını,

İlginç bilgiler