Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
“Bir Volkswagen sürdüğüm için utanç duyuyorum”
“Bir Volkswagen sürdüğüm için utanç duyuyorum”
"İlk olarak böyle bir şeyin olması nedeniyle dehşete düştüm. Şu an dizel bir VW sürdüğüm için utanç içindeyim. Bir kilometre bile sürmek için iznim var mı bilmiyorum"
Müftüoğlu: Askeri İşbirliğine Hazırız
Müftüoğlu: Askeri İşbirliğine Hazırız
İstanbul’daki IDEF-2015 fuarında konuşan Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TAI) Yöneticisi Altuğ Müftüoglu, Ankara’nın, Rusya ile askerî iş birliği yapmak istediğini ancak bunun için hem siyasi hem de teknik engellerin kaldırılması gerektiğini belirtti. Müftüoğlu, “Türkiye sanayisi, yurt dışından sadece hazır ürün satın almak istemeyeceğimiz, ayrıca kendi üretimimizi yapabileceğimiz belirli bir seviyeye ulaşmış durumda. Kesinlikle diğer ülkelerle iş birliği yapmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.
Türkiye`nin En Büyük Feribotu
Türkiye`nin En Büyük Feribotu
Van Gölü çevresinde, Çin-Orta Doğu-Avrupa transit yolundaki kayıp halka sorunu, Türkiye’nin en büyük feribotunun Van Gölü`ne indirilmesinden sonra büyük ölçüde çözülecek. Tatvan iskelesinde yapımı dört sene süren ve Türk yapımı en büyük feribot olduğu söylenen yedi kattan oluşan söz konusu feribotun uzunluğu 136,5 metre ve genişliği ise 24 metre olmakla birlikte 50 vagonluk bir kapasiteye sahip. Bu feribot tek seferde dört gemi yükünü, üç saat 15 dakikada Van-Tatvan arasında taşıyabilir.
CIA’den ajanlarına tavsiyeler
CIA’den ajanlarına tavsiyeler
Amerikan istihbaratı CIA`in Avrupa’daki sınır kontrollerinden nasıl geçebileceklerine dair ajanlarına yönelik hazırladığı iki doküman basına sızdı.
Türkiye`ye doğalgazda kolaylık
Türkiye`ye doğalgazda kolaylık
Putin, Türkiye’deki görüşmelerde, doğalgaz fiyatlarının azaltılması sözü verdi. Putin`in Güney Akım projesinden vazgeçebileceklerini söylemesinin ardından ise Gazprom Başkanı, projeyi sonlandırdıklarını açıkladı.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.2810
EURO
6.0289
İstanbul için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:34 08:20 13:17 15:37 17:55 19:29
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Röportaj Tüm Roportajlar
İç kısmı kireç bağlayan çaydanlığa, soyduğunuz patates kabuklarını koyup uzun süre kaynatırsanız, kirecin kolayca çıktığını göreceksiniz.

Püf noktası
Kendinizi enerjisiz hissediyorsanız ve demir eksikliğiniz varsa bol kimyon tüketin.

İlginç bilgiler