Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
‘Jammer kullanılan oda dinlendi’
‘Jammer kullanılan oda dinlendi’
Türkiye Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu “Jammer’ın (sinyal kesici) kullanıldığı bir odadır orası. Bu bir saldırıdır. Ha sınır ihlâli yaparak saldırıda bulunmuşsunuz ha devletin mahrem toplantılarını dinlemişsiniz” dedi.
Avrupa Birliği’nde Asgari Ücret Tartışması
Avrupa Birliği’nde Asgari Ücret Tartışması
Euro’nun kurtarılmasından ve başka ülkelere kredi verilmesinden bahsediyoruz. Alman toplumuna kendi ülkelerinde yaşayan insanların kötü durumda olduğunu anlatmak zordur.
“Derin Olaylar” ve Beyaz Saray’da Parti Değişiklikleri
“Derin Olaylar” ve Beyaz Saray’da Parti Değişiklikleri
1980 yılında “Ekim Sürprizi” diye anılan olay sırasında, CIA içinden insanların da yardımıyla, Reagan başkan olana dek İran’da esir tutulan Amerikalıların geri dönmemesi sağlandı. Bu, Jimmy Carter’ın yenilgisine neden olan en önemli etmenlerdendi. Bir kez daha Rockefeller’ların etkisi ortaya çıkıyor. Bir CIA görevlisinin daha sonraları aktardığına göre, David Rockefeller’ın yardımcısı olan Joseph V. Reed, 1981 yılında CIA’in yeni direktörü William Casey’e, Carter’ın esirleri yurda döndürme planlarını birlikte nasıl da altüst ettiklerini söylemişti.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
4.6560
EURO
5.4274
İstanbul için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:34 08:20 13:17 15:37 17:55 19:29
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Röportaj Tüm Roportajlar
Makasınızı bilemek istiyorsanız, zımpara kağıdı kesin.

Püf noktası
Ihlamur ağacının odunu en hafif odunlardan biri olduğundan model uçaklar gibi hafif olması istenen eşyaların ıhlamur kerestesinden yapıldığını,» Kestane ağacının kerestesinin yaklaşık 500 yıl dayandığını ve Karadeniz Bölgesinin tarihi evlerinin bu kerestelerden yapıldığını,

İlginç bilgiler