15 TEMMUZ´UN 2. YILINDA FETÖ ŞEYTANİ
Müslüman Türk milletinin tarihi boyunca gördüğü en büyük ihanet şüphesiz küresel sermayenin uşaklığını ve taşeronluğunu yapan FETÖ tarafından tezgâhlananıdır.
Tarih: 6.7.2018 21:23:24 / 809okunma / 0yorum
Selim Çoraklı

 

İnsanoğlu unutkan bir varlıktır. Bu sebeple 15 Temmuz´un 2. Senesi yaklaşırken FETÖ isimli ihanet şebekesinin bu millete, dinimize, vatanımıza nasıl ihanetler yaptığını yeniden hatırlamak gerekir. 

* FETÖ; Allah ile aldatıp, din üzerinden etrafına topladığı insanları kandırıp elde ettiği maddi ve siyasi gücü küresel sermaye şeytanlarının emrine verdi.

* ABD tarafından 1960 yıllarda halkı Müslüman ülkeleri hizaya getirmek için organize edilen Yeşil kuşak Projesi´nin bir ayağı olan “Ilımlı İslâm” çalışmaları başlatarak İslamiyet´i içeriden çökertme planları yaptı.

* Kur´an ayetlerini çarpıtarak kendi lehine kullandı.

* Peygamberimizi istismar etti. Uydurma rüyalarla Peygamberimizle her gün görüştüğü yalanını yaydı.

* Allah (cc) Kur´an´da “Tek din İslam” diye ilan etmişken “Dinler arası diyalog” çalışmaları adı altında Papa´nın kardinali gibi çalışıp uydurma inançları da din olarak ilan etti.

* Allah (cc) Kur´an´da tek hak dinin İslam olduğunu açık biçimde beyan ederken, FETÖ “Semavi dinler” adı altında Hıristiyanlık ve Yahudilik ve hatta Brahmanizm gibi inançları din yayma ahmaklığını gösterdi.

* Ömrünü papalığın açtığı misyonun bir parçası olarak geçirdi. Hıristiyan ve Yahudilerle dost olurken Müslümanları hep arkadan hançerledi. Müslümanları Papa´ya şikâyet etme alçaklığını gösterdi.

* 12 Eylül ve 28 Şubat darbecileriyle işbirliği yaptı.

* Tesettürlü bacılarımızın mücadelesini kırmak için “Başörtüsü teferruattır” fetvasını verdi.

* Uluslararası istihbarat örgütleriyle işbirliği yaparak ülkemize ihanet etti ve aleyhinde çalıştı/çalışıyor.

* Milletin oylarıyla iktidar olmuş bir hükümeti kumpaslarla, alçakça oyunlarla sona erdirip yerine kendi ilkelerini hakim olduğu bir diktatörlük kurmak istedi.

* Hedefine gidebilmek için en zeki çocuklarımızı kandırarak beyinlerini yıkadı ve her birini birer ihanet makinası haline getirdi. Ülkenin yerüstü zenginlikleri olan nesilleri yok etti.

* Yurtiçi ve yurtdışında açtırdığı okullarda İngiliz kültürüne hizmet etti ve buraları birer casus (CIA, MOSSAD, MI6, BDN) yuvası haline getirdi.

* FETÖ/PDY her türlü yolu deneyerek kendisine büyük bir finans örgütü kurdu ve bunu ihanetinde araç olarak kullandı.

* TSK´ya sızma politikasını sürdürerek, buralara yerleştirdiği adamları vasıtasıyla gizli casusluk faaliyetleri yaptırdı ve sonunda hepsini darbeye sürükledi.

* Batının en büyük korkusu olan TSK´yı etkisiz hale getirmek için kumpaslar kurarak yıprattı.

* Bütün siyasi partilerin içine sızıp onları kendi hegemonyası için kullandı/kullanıyor.

* MİT tırlarını durdurup, güya terör örgütlerine silah verdiğini iddia ederek Türkiye´yi uluslararası arenalarda suçlu duruma sokmak istedi.

* Suikast bahanesiyle Kozmik odada arama yaptırdı ve elde ettiği bilgileri çalıştığı efendisi istihbarat örgütlerine (CIA, MOSSAD, MI6, BDN) verdi.

* 17/25 Aralık 2013 tarihinde seçilmiş hükümete karşı güya yolsuzluk operasyonu adıyla bir darbe girişiminde bulundu.

* Yetiştirdiği militanları devlet kademelerine sokarak darbe ile iktidarı ele geçirmek istedi. 15 Temmuz günü darbe girişiminde bulunarak 249 kişiyi öldürttü ve 2300 kişiyi yaraladı.

* Bu milletten topladığı milyarlarca dolar parayı kiliselere, havralara bağışladı. 17/25 Aralık sonrası ise yurt dışına kaçırarak kaçan örgüt militanlarını besledi/besliyor.

* Kenan Evren gibi bir katil darbecinin cennetlik olduğuna dair fetva vermekle yetinmeyip, ömrünü İslam´a düşmanlıkla geçiren Ecevit gibi birine güya şefaat edeceğini açıkladı.

* Yahudi çocuklarının öldürülmesinde gözyaşı dökerken, katledilen milyonlarca Müslüman için kılını bile kıpırdatmadığı gibi, Müslümanları katleden katilleri temize çıkardı.

* Mavi Marmara´da katil İsrail tarafından şehit edilen vatandaşlarımızın şehit sayılmayacağı şeklinde ahmakça bir açıklama yaptığı gibi, katil İsrail´i otorite ilan ederek kalbi gavurdan yana oldu.

* 28 Şubat sürecinde İslamiyet´i sosyal hayattan silmek için canla başla çalışan MGK´yı içtihat makamı yaptı ve yaptığı zulümlere fetva verdi. Hatta yanlış yapmaları halinde bile sevaba gireceklerini açıkladı.

* Filistin ve Çeçenistan´da katil İsrail ve Rusya´ya karşı şanlı birer mücadele verenleri terörist ilan etti. Yurt içinde de komünizme karşı mücadele veren ülkücülere katil dedi.

* FETÖ/PDY, Oslo görüşmelerini sızdırıp, KCK Operasyonlarıyla çözüm sürecini baltaladığı gibi, KCK içerisine sokulan MİT görevlilerini deşifre ettirerek infaz ettirdi.

* FETÖ/PDY kendi kumpaslarına geçerlilik kazandırmak için ülkede yıllarca Genelkurmay Başkanlığı yapmış birini terör örgütüne yardım suçundan tutuklattı ve yıllarca içeride yatırdı.

* MİT Müsteşarını gözaltına aldırmak suretiyle millet tarafından seçilmiş Başbakana yönelik bir operasyon yaptırdı.

* FETÖ/PDY uluslararası arenada emperyalist sermaye kesimleri ile yurt içinde de ne kadar sol marjinal terörist örgüt varsa onlarla işbirliği yaparak Gezi Parkı kalkışmasını organize etti.

* - 15 Temmuz sonrası ihanetlerine devam ederek ülkemize yönelik birçok ekonomik ve siyasi operasyonlar yaptı. Yurt dışındaki militanları her gün Türkiye aleyhinde kara propaganda yapmaya devam ediyor.

* FETÖ isimli şeytani çete kurdukları sistemle hala yurt içi dışında örgütlenmesine devam ediyor.

* Kurdukları kumpaslarla FETÖ´cü olmayanları FETÖCÜ ilan ettirip her türlü yalan ve dalavereyi çevirerek bir mağdur algısı oluşturmaya çalışıyor.

FETÖ isimli ihanet şebekesinin İslam´a ve ülkemize karşı yaptığı ihanetleri ciltlerle anlatmaya yetmez. Çok karmaşık bir örgütlenme sistemine sahip olan bu ihanet şebekesinin yok edilebilmesi için ondan daha organize bir şekilde mücadele etmek gerekir. Bu ihanet şebekesini sadece yüz savcı ve hâkim ile ve bir iki bin polisle mücadele ederek yok edemeyiz. Siyasi, sosyal, kültürel, dini, yargı ve emniyet işbirliği içinde topyekûn bir mücadele stratejisi tayin ederek mücadeleye devam edebilirsek bu ihanet şebekesini yok edebiliriz.

Bu ihanet şebekesi bugün maalesef hala devletin birçok kurumunda varlığını sürdürmektedir. Özellikle siyasi arenada bu örgüte yönelik yapılmayan/yapılamayan operasyonlar sayesinde varlığını örtülü de olsa devam ettirmektedir. 15 Temmuz darbe girişiminin baş mimarı olan Adil Öksüz´ü aramakla görevlendirilen polis müdürü ve komiserin FETÖ militanı olmaktan tutuklandığını düşünürseniz meselenin nasıl bir boyutta olduğunu kavrayabilirsiniz.

FETÖ meselesi Müslüman Türk milletinin gördüğü en büyük ihanet şebekesidir. Bu sofistike (yanıltıcı-karmaşık) örgüt ile mücadele etmenin yolu ondan daha güçlü vasıtaları kullanmakla mümkündür. Maalesef bu mücadelenin ciddiyetinin başta Cumhurbaşkanı olmak üzere birkaç istisnayı saymazsak devletimizi yönetenler tarafından kavranmadığını gözlemliyorum. Arzumuz 24 Haziran´dan sonra bu şeytani örgütle gerçekten çok ciddi bir stratejik plan yapılarak mücadele edilmesidir. Aksi halde FETÖ bir yolunu bulup kendini aklar ve geri döner.

Önemli Not: özellikle bazı hükümet yetkilileri ve bazı iktidar taraftarlarının ağzından “FETÖ BİTTİ” gibi açıklamalar duyuyoruz. “FETÖ BİTTİ” demek ya bu ihanet şebekesini tanımamaktan kaynaklanan bir cehalettir ya da bunun söyleyenler kripto örgüt militanıdır. “FETÖ BİTTİ” demek, “Bu ihanet şebekesiyle mücadeleyi bırakalım” demekten başka bir şey de

Anahtar Kelimeler: TEMMUZ, YILINDA, FETÖ, ŞEYTANİ
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Yazarın Diğer Yazıları
İSLAMCI AYDINLARIN ÇIKMAZI! (07 Şubat 2019 - Perşembe)
Siyasi Dalkavuklar / Dalkavuklukları (15 Ocak 2019 - Salı)
YÖNETİCİLERİMİZ BİZDEN Mİ? (20 Aralık 2018 - Perşembe)
AK PARTİ AKP´LEŞİR Mİ? (04 Aralık 2018 - Salı)
Medeniyet Tasavvurumuz (22 Kasım 2018 - Perşembe)
Ahlaksız Siyaset Olurmu? (17 Ekim 2018 - Çarşamba)
Kanunlar Siyaselire İşlemiyor´mu? (05 Ekim 2018 - Cuma)
FETÖ GÜNAHINDA YALNIZ DEĞİL!!! (18 Eylül 2018 - Salı)
Aldatanlar Ve Aldananlar (19 Ağustos 2018 - Pazar)
Müslümanların Paradoksları (27 Temmuz 2018 - Cuma)
Erdoğan Büyük Oyunu Bozdu! (28 Mayıs 2018 - Pazartesi)
Fetöyü Paşa Yapıp Afedelim !!! (02 Mayıs 2018 - Çarşamba)
Şehid Muhsin Reis (26 Mart 2018 - Pazartesi)
İslam´ın Güncellenmesi (10 Mart 2018 - Cumartesi)
Küresel Terörist Fetulşeytan (29 Ocak 2018 - Pazartesi)
İtiraf Ediyorum Ben de Enayilik Ettim ! (25 Ocak 2018 - Perşembe)
Necip Fazıl İstismarcılığı ! (20 Aralık 2017 - Çarşamba)
Katliamları Muharref Tevrat Emrediyor! (08 Aralık 2017 - Cuma)
Müslüman Müslüman´a Güvenir mi? (19 Kasım 2017 - Pazar)
Diktatörler/Diktatörlük (07 Ekim 2017 - Cumartesi)
Akıl Tarikatı ve Mürşidi (17 Eylül 2017 - Pazar)
Bizim(!) Medyadan Portreler!!! (24 Ağustos 2017 - Perşembe)
Utandım Tiksindim Ve Korktum !!! (24 Temmuz 2017 - Pazartesi)
Fetö´nün Pisikolojik Savaş Taktikleri !!! (14 Haziran 2017 - Çarşamba)
Fetönün Yeni Şeytanlıkları (03 Haziran 2017 - Cumartesi)
Bylock Mit Operasyonu´mu ? (26 Mayıs 2017 - Cuma)
Ordu Milletten TSK´ile Evrildik (18 Mayıs 2017 - Perşembe)
Bu Mücadeleleyle Fetö´yü Yenebilirmiyiz (24 Nisan 2017 - Pazartesi)
Düşmanı Küçük Gören Kaybeder (01 Nisan 2017 - Cumartesi)
Üst Akıl´mı Çukur Akıl´mı ? (13 Mart 2017 - Pazartesi)
Ulu Hakan Abdul Hamit Han (28 Şubat 2017 - Salı)
Neden ´´Evet´´Diyorum? (17 Şubat 2017 - Cuma)
Alimim!Alimsin!Alim? (07 Şubat 2017 - Salı)
Dinini Davasına Kurban Edenler (24 Ocak 2017 - Salı)
Terörist Değilmiş (08 Ocak 2017 - Pazar)
TBMM Darbe Komisyonu Konuşmam (20 Aralık 2016 - Salı)
ABD mi Büyük (Hâşâ) Allah mı? (21 Kasım 2016 - Pazartesi)
Karizmatik Liderler İslam´ın Neresinde ? (28 Eylül 2016 - Çarşamba)
Değişen Toplumumuz Nereye Gidiyor (19 Eylül 2016 - Pazartesi)
Vahiy Akılsız Anlaşılmaz! (05 Eylül 2016 - Pazartesi)
Mehti Ve Mesih İnancı Fetöler Doğuruyor (24 Ağustos 2016 - Çarşamba)
İstihbarat Ağındaki Köstebek:Hocia (12 Ağustos 2016 - Cuma)
Kısır Darbeler Ülkesi! (04 Ağustos 2016 - Perşembe)
Darbe Ahlaksızlığı! (28 Temmuz 2016 - Perşembe)
Akılcılığın Öncüsü Büyük İmam (13 Temmuz 2016 - Çarşamba)
Çağımızda Bir Alperen: Arvasi (03 Temmuz 2016 - Pazar)
Dertlerimiz Bıraktığı Gibi! (22 Haziran 2016 - Çarşamba)
YESEVÎLİK RUHU VE ÖĞRETİSİ (11 Haziran 2016 - Cumartesi)
HOLOKOSTCU ALMANLAR! (06 Haziran 2016 - Pazartesi)
Kürt Meselesi İslam´la Çözülür (30 Mayıs 2016 - Pazartesi)
Makedonya´da Bir Türk Yapılanması: (14 Mayıs 2016 - Cumartesi)
ABD´İN ÇÖKÜŞÜ DE MUKADDER! (08 Mayıs 2016 - Pazar)
Fitnebaşı İngilizler (21 Nisan 2016 - Perşembe)
Sayfa:
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.2922
EURO
5.9886
İstanbul için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:34 08:20 13:17 15:37 17:55 19:29
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Röportaj Tüm Roportajlar
1294 Kubilay Han, Moğol imparatoru ölümü (doğumu 1215)
1451 Yedinci Osmanlı Padişahı Fatih Sultan Mehmet (II. Mehmet) ikinci kez tahta çıktı.
1695 Osmanlı donanması, Sakız Adası´nı Venedikliler´den geri aldı.
1856 Islahat Fermanı yayınlandı
1878 II. Abdülhamit Mebusan Meclisini süresiz olarak kapattı ve Meşrutiyet rejimine son vererek, yönetime tek başına egemen oldu.
Valizinizi hazırlarken ayakkabılarınıza duş bonesi geçirin.Böylece ayakkabılarınızın temiz kıyafetlerinize değmesini önlersiniz.

Püf noktası
Dünyada Fındık, Çay Ve İncir Üretiminde Türkiye Birinci Sıradadır

İlginç bilgiler