Küresel Terörist Fetulşeytan
“Fetöcülerin Özellikleri” ismini taşıyan ikinci bölümde ise bu yapının insanları aldatırken yalanı nasıl bir ilke yahine getirdikleri, örgüte katılanların, kişiliksiz hale nasıl getirildikleri, hangi tür itikadi sapıklıklar içinde bulundukları, işledikler
Tarih: 29.1.2018 19:35:20 / 2344okunma / 0yorum
Selim Çoraklı

 

(FETÖ´nün İslam´a ve Vatana İhanetleri)

Küresel terör artık şekil değiştirerek varlığını sürdürüyor. Eskiden tanklarla toplarla, uçaklarla yapılan savaşların yerini şimdilerle siber ortamları kullanarak, algı operasyonları yaparak ve ekonomiyi bir alet olarak kullanarak yapan küresel teröristler türedi.

Son dönemlerde ülkemiz gündemini meşgul eden bu tür küresel terör örgütlerinden biri de şüphesiz kırk senedir ağını bizim topraklarda örmeye başlamış ve bunu 170 ülkeye yaymış olan Fetullahçı Terör Örgütü´dür.

FETÖ olarak tanımlanan “Fetullahçı Terör Örgütü”, kimsenin bilmediği bir şeytani yapı değil, aksine Türkiye´de herkesin bildiği, desteklediği ve kanarak/kandırılarak el birliği ile ürettiği uluslarası bir yapılanmadır. Şeytani bir yapıya sahip bu örgüt, Küresel ve politik bir elbise giymiş modern Hasan Sabbah olmaktan da öte ondan binlerce kat daha karmaşık bir örgütlenme biçimine sahiptir.

FETÖ isimli bu şeytani örgüt, Allah (cc) ile aldatmanın en belirgin örneği, insanlara din gibi sunulan din dışı bir fesat yuvası ve insanımızıkaosa sürüklemek için yetiştirdiği uluslararası büyük bir ajan şebekesidir.

Bu örgüt emrinde olduğu, sömürgeci-emperyalistler güçlerin talimatıyla hareket ederek, son toprak parçamız Türkiye´nin bir kaosa sürüklenmesi için kırk yıldır ördüğü şer şebekesini kendi halkına ve dindaşına karşı kullanmakta tereddüt etmeyen aşağılık bir hainin etrafında toplanmış en az kendi kadar hain, ruhsuz-vicdansız, para delisi bir caniler topluluğu olarak vücut bulmuştur.

FETÖ isimli şeytani örgüt, efendileri emperyalistlerin tarih içerisinde yapamadıklarını şimdi sinsi planlarıyla içimizde yetiştirdikleri yerli Lawrenslerin oluşturduğu bir kötülük şebekesi haline dönüşmüştür.

Küresel çapta bir ihanet şebekesi olan bu yapının vatanımıza, milletimize, çocuklarımıza ve yüce dinimize yaptığı ihanetin boyutunu tespit etmek elbetet âlimlerimize, aydınlarımıza düşerdi. Ama ne yazık ki kimileri servet, kimileri şöhret kimileri de şehvet peşinde koşturkları için bunu yapmadılar. Bu örgütün ağına düşerek onun nimetlerinden faydalanma yoluna gittiler.

Böyle bir şeytani örgütle mücadele yine her zamanki gibi isimsiz kahramanlara düştü. Maddi ve manevi bütün güçlerini kullanarak Fetullahçı Terör Örgütü isimli bu şeytani yapı ile mücadele eden bir avuç isimsiz kahramanlardan biri de Uluslararası Kafkas Vakfı başkanı Hayati Küçük olmuştur.

Hayati Küçük bu şer şebekesi ile hem Türkiye´de hem de özellikle Gürcistan´da mücadele etmekle kalmamış, bu yapının adeta anatomisini çizen bir eser de ortaya koymuştur.

“Küresel Terörist - Fetulşeytan” (FETÖ´nün İslam´a ve Vatana İhanetleri) ismini taşıyan bu eserde bu korkunç ihanetin ayrıntılarına belgelerle değinmeye çalışmış.

Kitabına okumayı ve anlamayı kolaylaştıracak ve bir özet teşkil edebilecek bazı aforizmalarla başlayan Küçük, adeta bu yapının röntgenini çekmiş:

“ FETÖ, uluslararası bir ihanet şebekesidir. ABD tarafından 1960 yıllarda halkı Müslüman olan ülkeleri hizaya getirmek için organize edilen Yeşil Kuşak Projesi´nin bir ayağı olan “Ilımlı İslâm” çalışmaları maskesi altında başlatılan ve İslamiyet´i içeriden çökertme planlarının bir parçasıdır.

- FETÖ, hem kendi insanlarını hem de, İslam dünyasını Allah ile aldatıp, din üzerinden etrafına topladığı insanları kandırıp elde ettiği maddi ve siyasi gücü özellikle ABD+İNGİLİZ+İSRAİL emrine sunan bir Yezittir.

- FETÖ isimli şeytani örgütün lideri ve ana kadrosu, 1960´lı yıllarda ülkemizde oldukça faal olan Özel Harp Dairesi elemanları tarafından eğitilmiş, NATO/GLADYO tezgâhında örülmüş ve Müslümanlara musallat edilmiş bir beladır. ABD ve İngiliz alaşımlı olarak tasarlanmış, İslam´ın içini boşaltıp Türklüğü acizlik içine düşürmekle görevlendirilirmiş bir Vatikan kuklasıdır!

- FETÖ, sanıldığı ve dışarıdan görülen/gösterilmek istendiği gibi salt dinsel inançlarını kendi içinde yaşamaya çalışan bir örgüt değildir. Uluslararası alanda istihbaratçılarla at koşturan, son derecede tehlikeli karanlık siyasi ve istihbarı bağlantılarıyla, ekonomik kaynaklarıyla, eğitim kurumlarıyla, ülkemizin yüz yüze kaldığı en büyük tehdit ve tehlike dizinidir.

- FETÖ tam bir Makyavelist anlayışla meselelere bakan ve hedefine ulaşabilmek için Şeytan´la bile işbirliği yapmaktan kaçınmayan bir şer şebekesidir. Bu yapının, nasıl şeytani, hain ve vicdansız olduğu, Devlet kademelerine soktuğu militanlarının, iktidarı ele geçirmek için 15 Temmuz günü 249 kişi vatandaşımızı katledip, 2300´nü yaralayıp, Ülkeyi milyarlarca dolar zarara uğratmasından kolayca anlaşılmaktadır.

- FETÖ, özellikle ABD´nin talimat ve destekleriyle, Türk Silahlı Kuvvetlerin bünyesine sızıp, buralara yerleştirdiği adamları vasıtasıyla gizli casusluk faaliyetleri yapıp ve sonrada darbeye kalkışmıştır. Aynı taktik, siyasi partilerin içine sızıp onları ABD adına, kendi hegemonyası altına alıp kullanmak için kullanılmıştır.

- FETÖ isimli şeytani örgüt militanları MİT Tırlarıyla terör örgütlerine silah taşındığını iddia ederek kendi öz vatanını uluslararası alanda suçlu duruma düşürmeye çabalayacak kadar alçak ve rezildir. Kendi vatanını bu kadar kolay satan bir örgütün bulundukları diğer ülkelerde de benzerini her an yapması mümkündür.

- FETÖ isimli şeytani örgütünün bunca ihaneti ve hırsızlığının ortaya çıkmasına rağmen hala bu yapıyı destekleyenlerin varlığı, hipnoz edildiklerinin en açık örneğini oluşturmaktadır. Ancak, Allah (cc) bu millete acıdı ve hemen devletin bütün kritik noktalarını ele geçiren bu şeytani yapıya yanlış yaptırdı.”

TSK´dan, MİT´e, yargıdan polise, üniversitelerden siyasete kadar devletin en kritik yerlerinde paralel bir devlet oluşturan bu şeytani örgüt kendisinin tasfiye edilmesini imkânsız gibi görünsede, Allah yöneticilerimize feraset vermiş ve bu yapının pislikleri bütün ülkenin vücudunu kangren etmeden işin farkına varılarak mücadele başlatılmıştır. Bu şeytani yapıya karşı mücadele başlatanların başında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın geldiğini açık biçimde vurgulayan yazar, onun, “Allah´ını, vatanını, milletini seven bu yapıyı deşifre etsin.” çağrısıyla bu mücadeleye katıldığını, “Biz de Sayın başbakanımızın emrine uyup, maddi ve manevi her türlü tehlikeyi göze alarak bu şeytani yapıyla alakalı mücadeleye başladık. Bu çerçevede bildiklerimizle hem kamuoyuyla hem de devletimizle paylaştık.” Şeklindeki cümlelerle ifade etmiş.

Cumhurbaşkanı´nın bu karanlık örgütle ilgili şu çarpıçı sözlerini ise kitabın başına eklemiş:

“FETÖ ile mücadelede kararlılıkla yürüyeceğiz. Bu örgütün tabanı ibadet, ortası ticaret, tavanı ihanet olan bir yapıdır. Türkiye´nin ve Türk milletinin bu örgütün bir başka ihanet teşebbüsüne daha tahammülü yoktur. Eğer bu mücadele gerektiği gibi yürütülmezse ülkemiz daha büyük tehlike altında kalacaktır. O yüzden bütün milletimizi ucu en yakınımıza da uzansa mücadeleye davet ediyorum. Önümüzdeki dönemde çok daha hassas, çok daha kararlı bir mücadele yürütülmesini temin edeceğiz. Ancak mücadeleyi yaparken merhametle değil, adaletle davranmaya devam edeceğiz. 160 ülkede yuvalanan

terör örgütü o ülkelerde de devletlerin yapısına sızıyorlar. FETÖ ihanetinin de kökünü kazıyacağız.”

Hayati Küçük eserinin ismine neden “Fetulşeytan” kavramını eklediğini ise şöyle anlatıyor: “Bu küresel terörist Kerim Kitabımız Kur´an-ı Kerim´i bile tahrif etmekten çekinmemiş bir habis ruh. Sırf küresel efendilerine yaranmak için kotarmaya çalıştığı “Dinler arası Diyalog” safsatasına destek sağlayabilmek için, Kur´an-ı Kerim´in bağlamından kopararak el çabukluğuyla değiştirmiş. Kur´an-ı Kerim gibi Allah (cc) kelamı olan bir kitabı kendi melun planları için değiştiren birine “Fetulşeytan” denmeyecekse başka kime denebilir ki?”

“Küresel Terörist - Fetulşeytan” (FETÖ´nün İslam´a ve Vatana İhanetleri) isimli eser beş bölümden meydana gelmiş.

“Gülen´in Kimliği ve Ana Felsefesi” ismini taşıyan birinci bölümde, örgütün kurulması, destek olan istihbarat örgütlerinin kimliği, örgütün amacı, hangi taktikleri kullandığı, yapının yönetim şekli, Masonlar ve Yeşil Kuşak teorisi ile bağlantıları, emperyalistlerin milletimize oynadığı oyunlar ve bu örgütün bazı diğer uluslaarası küresel terör örgütleriyle ilişkileri delilleriyle ortaya konmuş.

“Fetöcülerin Özellikleri” ismini taşıyan ikinci bölümde ise bu yapının insanları aldatırken yalanı nasıl bir ilke yahine getirdikleri, örgüte katılanların, kişiliksiz hale nasıl getirildikleri, hangi tür itikadi sapıklıklar içinde bulundukları, işledikleri ahlaksızlıklar ve yaptıkları hırsızlıklar dile getirilmiş.

“Fetö´nün 9 Katlı Masonik Örgüt Şeması” isimli üçüncü Bölümde ise bu şeytani yapının teşkilatmanma modeli ve bu modelin Masonik öğeleri gözler önüne serilmiş.

“Fetönün İslam´a İhanetleri” ismini taşıyan dördüncü bölümde örgütün lideri Gülen´in eserlerinden ve örgüt mensuplarının yaşantılarından örnekler verilerek İslam dinini nasıl tahrip etmeye çalıştıkları ortaya konmaya çalışılmış.

Ayrıca bu bölümde, yaptıkları Kur´an istismarları, Resulullah (sav) hakkındaki söyledikleri yalanlar, hezeyanlarla dolu din anlayışları, Yahudi ve Hıristiyanları cennete götürme istekleri ve müritlerinin bunca ihanete rağmen neden hâlâ uyanamadıkları işlenmiş.

Beşı̇ncı̇ bölümün ana başlığı ise, “FETÖ terörı̇stlerı̇nı̇n Vatana İhanetlerı̇” ismini taşıyor. Bu bölümde de, Ülkemiz aleyhine bütün dünyada nasıl çalıştıkları, ülkemizdeki terör örgütlerini (PKK ve DAEŞ gibi) nasıl destekledikleri, MİT üzerinden yaptıkları operasyonlar, yaptıkları kumpaslar, 17/25 Aralık ve 15 Temmuz darbe girişimleri ve arkasındaki güçler ve bu karanlık yapının değişik zamanlarda ötülü olarak işledikleri cinayet bağlantıları işlenmiş.

Hayati Küçük “Küresel Terörist - Fetulşeytan” (FETÖ´nün İslam´a ve Vatana İhanetleri) isimli bu eserinde dinimize, milletimize, vatanımıza ve her türlü değerlerimizi yıkmaya yönelik asrın en büyük ihanetini yapan FETÖ isimli örgütün şeytanlıklarını gözler önüne sermeye çalışmış. O bunu yaparken bizlere de böyle eserlere destek vermek ve okumak düşer. Bunu yapmazsak ileride bu türden örgütlerle yeniden karşılaşmamız her zaman mümkündür.

Hayırlı okumalar diliyorum.

Anahtar Kelimeler: Küresel, Terörist, Fetulşeytan
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Yazarın Diğer Yazıları
ADI GİBİ ARİFTİ OZAN ARİF (19 Şubat 2019 - Salı)
İSLAMCI AYDINLARIN ÇIKMAZI! (07 Şubat 2019 - Perşembe)
Siyasi Dalkavuklar / Dalkavuklukları (15 Ocak 2019 - Salı)
YÖNETİCİLERİMİZ BİZDEN Mİ? (20 Aralık 2018 - Perşembe)
AK PARTİ AKP´LEŞİR Mİ? (04 Aralık 2018 - Salı)
Medeniyet Tasavvurumuz (22 Kasım 2018 - Perşembe)
Ahlaksız Siyaset Olurmu? (17 Ekim 2018 - Çarşamba)
Kanunlar Siyaselire İşlemiyor´mu? (05 Ekim 2018 - Cuma)
FETÖ GÜNAHINDA YALNIZ DEĞİL!!! (18 Eylül 2018 - Salı)
Aldatanlar Ve Aldananlar (19 Ağustos 2018 - Pazar)
Müslümanların Paradoksları (27 Temmuz 2018 - Cuma)
Erdoğan Büyük Oyunu Bozdu! (28 Mayıs 2018 - Pazartesi)
Fetöyü Paşa Yapıp Afedelim !!! (02 Mayıs 2018 - Çarşamba)
Şehid Muhsin Reis (26 Mart 2018 - Pazartesi)
İslam´ın Güncellenmesi (10 Mart 2018 - Cumartesi)
İtiraf Ediyorum Ben de Enayilik Ettim ! (25 Ocak 2018 - Perşembe)
Necip Fazıl İstismarcılığı ! (20 Aralık 2017 - Çarşamba)
Katliamları Muharref Tevrat Emrediyor! (08 Aralık 2017 - Cuma)
Müslüman Müslüman´a Güvenir mi? (19 Kasım 2017 - Pazar)
Diktatörler/Diktatörlük (07 Ekim 2017 - Cumartesi)
Akıl Tarikatı ve Mürşidi (17 Eylül 2017 - Pazar)
Bizim(!) Medyadan Portreler!!! (24 Ağustos 2017 - Perşembe)
Utandım Tiksindim Ve Korktum !!! (24 Temmuz 2017 - Pazartesi)
Fetö´nün Pisikolojik Savaş Taktikleri !!! (14 Haziran 2017 - Çarşamba)
Fetönün Yeni Şeytanlıkları (03 Haziran 2017 - Cumartesi)
Bylock Mit Operasyonu´mu ? (26 Mayıs 2017 - Cuma)
Ordu Milletten TSK´ile Evrildik (18 Mayıs 2017 - Perşembe)
Bu Mücadeleleyle Fetö´yü Yenebilirmiyiz (24 Nisan 2017 - Pazartesi)
Düşmanı Küçük Gören Kaybeder (01 Nisan 2017 - Cumartesi)
Üst Akıl´mı Çukur Akıl´mı ? (13 Mart 2017 - Pazartesi)
Ulu Hakan Abdul Hamit Han (28 Şubat 2017 - Salı)
Neden ´´Evet´´Diyorum? (17 Şubat 2017 - Cuma)
Alimim!Alimsin!Alim? (07 Şubat 2017 - Salı)
Dinini Davasına Kurban Edenler (24 Ocak 2017 - Salı)
Terörist Değilmiş (08 Ocak 2017 - Pazar)
TBMM Darbe Komisyonu Konuşmam (20 Aralık 2016 - Salı)
ABD mi Büyük (Hâşâ) Allah mı? (21 Kasım 2016 - Pazartesi)
Karizmatik Liderler İslam´ın Neresinde ? (28 Eylül 2016 - Çarşamba)
Değişen Toplumumuz Nereye Gidiyor (19 Eylül 2016 - Pazartesi)
Vahiy Akılsız Anlaşılmaz! (05 Eylül 2016 - Pazartesi)
Mehti Ve Mesih İnancı Fetöler Doğuruyor (24 Ağustos 2016 - Çarşamba)
İstihbarat Ağındaki Köstebek:Hocia (12 Ağustos 2016 - Cuma)
Kısır Darbeler Ülkesi! (04 Ağustos 2016 - Perşembe)
Darbe Ahlaksızlığı! (28 Temmuz 2016 - Perşembe)
Akılcılığın Öncüsü Büyük İmam (13 Temmuz 2016 - Çarşamba)
Çağımızda Bir Alperen: Arvasi (03 Temmuz 2016 - Pazar)
Dertlerimiz Bıraktığı Gibi! (22 Haziran 2016 - Çarşamba)
YESEVÎLİK RUHU VE ÖĞRETİSİ (11 Haziran 2016 - Cumartesi)
HOLOKOSTCU ALMANLAR! (06 Haziran 2016 - Pazartesi)
Kürt Meselesi İslam´la Çözülür (30 Mayıs 2016 - Pazartesi)
Makedonya´da Bir Türk Yapılanması: (14 Mayıs 2016 - Cumartesi)
ABD´İN ÇÖKÜŞÜ DE MUKADDER! (08 Mayıs 2016 - Pazar)
Fitnebaşı İngilizler (21 Nisan 2016 - Perşembe)
Sayfa:
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.3052
EURO
5.9958
İstanbul için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:34 08:20 13:17 15:37 17:55 19:29
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Röportaj Tüm Roportajlar
Deodorant lekelerini kurumuş ıslak mendille çıkarın.Kurumuş ıslak mendille lekeleri dairesel olarak ovun. Kurumuş ıslak mendil deodorantı emer. Dikkat etmeniz gereken bir nokta: Kurumuş ıslak mendilin tiftiklenmemiş olmasına dikkat edin, aksi takdirde mendil gri lekeler bırakır. Külotlu çorabı da aynı amaçla kullanabilirsiniz.

Püf noktası
İnsanın kendi dirseğini yalamasının imkansız olduğunu,» İdrarın zifiri karanlıkta parladığını,» İnsanların eğer şiddetli hapşırırlarsa kaburgalarını kırabileceklerini,

İlginç bilgiler