Utandım Tiksindim Ve Korktum !!!
Bunun tartışmasını yapmak bence abes. Vatanın, milletini, dinini seven herkes arkasında ABD; İNGİLİZ; İSRAİL; ALMANYA gibi şer odaklarının olduğu kesin olan bu şeytani örgütün ihanetine topyekûn karşı durdu. Millet tarihte olduğu gibi bir kez daha vatanın
Tarih: 24.7.2017 18:04:55 / 1165okunma / 0yorum
Selim Çoraklı

 

Yola çıkarken “İslami bir cemaat” olarak görünen ya da öyle gösterilme istenen FETÖ/PDY isimli şeytani örgüt, 15 Temmuz´da elindeki güçleri kullanarak bir darbe girişimi veya bir iç savaş provası yaptı.

Allah (cc) bu millete acıdı ki, bu şeytani örgüt başarılı olamadı.

Darbe girişimini kim önledi?

Bunun tartışmasını yapmak bence abes. Vatanın, milletini, dinini seven herkes arkasında ABD; İNGİLİZ; İSRAİL; ALMANYA gibi şer odaklarının olduğu kesin olan bu şeytani örgütün ihanetine topyekûn karşı durdu. Millet tarihte olduğu gibi bir kez daha vatanına, devletine ve dinine sahip çıktı.

FETÖ/PDY isimli şeytani örgütün başarılı olması halinde ülkemizin ve dinimizin ne hale geleceğini düşünmek bile istemiyorum. Çünkü Allah ile aldatmayı ilke edinen ve en mukaddes değerleri hedefine gitmek için ahlaksızca kullanan böyle bir şeytani örgütten her şey beklenir.

Aslında FETÖ/PDY isimli şeytani örgüt 15 Temmuz´a gelene kadar ihanetlerini birçoğunu değişik maskeler arkasında sergilemişti. Ancak adına ister gaflet ister ihanet değin, bunu ne devletimiz, ne hükümetimiz, ne âlimlerimiz, ne fikir adamlarımız ve ne de siyasetçilerimiz fark etmedi/edemedi.

Bu şeytani yapıyla 18 senedir (1999´dan beri) canı pahasına mücadele eden biri olarak 15 Temmuz sonrası ortaya çıkan durum gerçekten beni hem çok şaşırttı hem de insanların ve kurumların nasıl riyakâr olduğunu ve ikiyüzlü davrandığını ortaya çıkardı. 15 Temmuz´a kadar Gülen hakkında en ufak bir menfi düşüncesi olmayanlar TV´lerde ve gazetelerde Gülen uzmanı olarak yer aldı.

Bu hususta kimsenin veya her hangi bir kurumun ismini vermeden vereceğim misalleri okuduğunuzda sizin de benim gibi, “Bu dünyada ne çok riyakâr insan varmış. Ne çok ikiyüzlü insan varmış. Ne kadar ilkesiz siyasetçi mevcutmuş. Vs.,” diyeceğine eminim.

Buyurun misalleri beraber okuyalım:

Mesela;

Yıllarca kendini “Fıkıh Profesörü” olarak tanıtan ve bu hususta yazdığı kitaplar oldukça fazla satan biri, FETÖ/PDY isimli şeytani yapının lideri Gülen hakkında kitap yazmış ve Gülen´i müceddit, müçtehit ilan etmişti. Hatta kendi ilminin büyük çoğunluğunun Gülen´e ait olduğunu ilan etmişti. Bu hususta yazdığı kitap FETÖ/PDY isimli şeytani yapının bir kuruluşu tarafından basılmıştı. Bu kitabı yazdığı için ne kadar para aldığını bilmiyoruz. Bu şahıs 15 Temmuz7a kadar Gülen´e toz kondurmadı ve hakkında olumsuz tek laf etmedi. Ama 15 Temmuz sonrası bir de baktım ki en büyük Gülen düşmanı kesildi. Hatta Gülen´in ne kadar hain olduğunu yıllar önce keşfettiğini bile söyledi. İnanın bu kişinin (aslında kişiliksizin demek gerek) sözlerini ve yazdıkları okuyunca midem bulandı.

İĞRENDİM!!!

Mesela;

Meşhur bir romancı var. 2006 yılında FETÖ/PDY isimli şeytani örgütün lideri Gülen ve militanlarının ahlaksızlıklarını anlatan bir roman yazdım. Yazdığım o romanı bu meşhur romancıya verdim değerlendirsin diye. Ama “Hoca Efendi hazretlerine hakaret ediyorsun.” Deyip romana bakma lütfunda bile bulunmamıştı. Ama baktım 15 Temmuz sonrası 15 Temmuz´u destan gösteren bir roman yazmış, her yerde FETÖ/PDY isimli şeytani örgüt ve liderinin ne kadar alçak olduğunu anlatıyor.

UTANDIM!!!

Mesela;

Yine meşhur bir yayınevi var. 17/25 Aralık öncesi FETÖ/PDY militanlarının kitaplarını basmakta yarışıyordu. Sıra benim kitaplarıma gelince Gülen´e hakaret ediyorum gerekçesiyle basmaya tenezzül etmediler. 15 Temmuz´a kadar da Gülen´e ve militanlarına toz kondurmadılar. Ama baktım 15 Temmuz sonrası geçmişi tıpkı kendileri gibi FETÖ/PDY´ye övgülerle dolu birinin kitabını basmış, Gülen´in ne kadar ahlaksız biri olduğunu anlatıyorlar.

TİKSİNDİM!!!

Mesela;

Günlük yayın yapan bir gazete var. Sermayesi FETÖ/PDY militan işadamlarından oluşmuş. Sahibi düne kadar FETÖ/PDY´nin sözde gazetecilerine yaranmak için peşlerinde atmadığı takla kalmamış. Ama bakıyorum artık manşetlerinden her gün FETÖ/PDY isimli şeytani örgütün ahlaksızlıklarını anlatan manşetlerle dolduruyor. ÜRKTÜM!!!

Mesela;

Hükümet yanlısı meşhur bir gazetenin üst düzey bir yöneticisi var. 17/25 Aralık sonrasında Gülen´e “Hoca Efendi´ye” başlıklarıyla açık mektuplar yazmış. Gülen´i öve öve göklere çıkarmış. “Erdoğan ve Gülen anlaşırsa gider Hoca Efendi hazretlerinin elini öperim.” Demiş. Ama bakıyorum şimdi en meşhur Gülen düşmanı pozisyonlarında yayın yapıyor.

KORKTUM!!!

Yukarıdaki misalleri yüzlere, belki de binlere çıkarmam mümkün. Fakat verilen misallerin yeterli olduğunu düşünüyorum.

Şimdi, “Ya pişman olmuşlardır. FETÖ/PDY isimli şeytani örgütün lideri Gülen ve militanlarının gerçek yüzlerini görememişlerdir. Vs.” gibi sözler sarf ettiğinizi duyuyor gibiyim.

Elbette insan bilerek veya bilmeyerek yanılır, yanlışa düşebilir. FETÖ/PDY isimli şeytani örgütün lideri Gülen ve militanları hakkında da yanılmış olabilirler. Ama Allah(cc) aşkına bu yapıyı düne kadar öven ve hiçbir faaliyetinin mahiyetinden haberi olmayan böyle tiplerin şimdilerde TV ve gazetelerde “FETÖ UZMANI” tavırlarıyla yer almaları ve insanları yalan yanlış bilgilerle yine kandırmaya çalışmaları sizin de zorunuza gitmiyor mu? FETÖ/PDY isimli şeytani örgütün lideri Gülen ve militanlarını hakkında yanılan bu tipler bundan sonra da aynı gafleti göstermezler mi?

Elbette Gösterebilirler!

O zaman yaptıklarından dolayı, utandığım, tiksindiğim, ürktüğüm, korktuğum bu tip insan ve kurumlara düşen, bu dönemde ortalıkta sahte uzman kimliğiyle gezmemeleri ve vatana, millete, dinimize daha fazla zarar vermemeleridir. Bunu yapmadıkları takdirde yukarıda anlattığım kişi ve kurumların gerçek isimlerini açıklamaktan asla geri durmayacağımı buradan ilan ediyorum.

*** Yine daha önce, “Fetö´nün Yeni şeytanlıkları” ismiyle http://yenidunyagundemi.com/kose-yazilari/fetonun-yeni-seytanliklari-716.html linkinde yer alan makalemin sonunda da belirtiğim gibi bir kez daha tekrarlıyorum:

FETÖ/PDY isimli şeytani örgütle baş etmek sadece polis ve yargı eliyle mümkün değildir. Devletimizi yönetenler FETÖ ile mücadeleyi ekonomik, siyasi, sosyal, kültürel, dini vs. bütün alanlarda çok planlı şekilde yapmalıdırlar.

Bu hususta devletimizin yapacağı en isabetli karar acilen bir FETÖ İLE MÜCADELE ÜST KURULU kurmasıdır. Çünkü çok sofistike bir yapıya sahip bulunan FETÖ/PDY isimli şeytani örgüt ve lideri her türlü psikolojik savaş tekniklerini kullanarak hainliğine devam edecektir.

DEVLETİMİZ, BU ŞEYTANİ YAPININ YÖNETİCİ KESİMLERİ VE HANGİ KESİMİNDE OLURSA OLSUN SUÇ İŞLEYENLERİNİ BULUP CEZALANDIRIRKEN, BU YAPIYA İSLAMİ HASSASİYETLERİNDEN DOLAYI HERHANGİ BİR ŞEKİLDE DESTEK VEREN SEMPATİZAN OLANLARI KAZANMA YOLUNA GİTMELİDİR. DEVLET BU HUSUSTA ANALIĞINI VEYA BABALIĞINI GÖSTERMELİ VE BU KESİMİ MUTLAKA FETÖ İSİMLİ ŞEYTANİ ÖRGÜTÜN ELİNDEN KURTARMALIDIR. AKSİ HALDE FETÖ, KISA ZAMANDA BU SEMPATİZAN KESİMLERİ DE MİLİTAN KADROLARINA EKLEYEBİLİR.

 

Anahtar Kelimeler: Utandım, Tiksindim, Korktum
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Yazarın Diğer Yazıları
ADI GİBİ ARİFTİ OZAN ARİF (19 Şubat 2019 - Salı)
İSLAMCI AYDINLARIN ÇIKMAZI! (07 Şubat 2019 - Perşembe)
Siyasi Dalkavuklar / Dalkavuklukları (15 Ocak 2019 - Salı)
YÖNETİCİLERİMİZ BİZDEN Mİ? (20 Aralık 2018 - Perşembe)
AK PARTİ AKP´LEŞİR Mİ? (04 Aralık 2018 - Salı)
Medeniyet Tasavvurumuz (22 Kasım 2018 - Perşembe)
Ahlaksız Siyaset Olurmu? (17 Ekim 2018 - Çarşamba)
Kanunlar Siyaselire İşlemiyor´mu? (05 Ekim 2018 - Cuma)
FETÖ GÜNAHINDA YALNIZ DEĞİL!!! (18 Eylül 2018 - Salı)
Aldatanlar Ve Aldananlar (19 Ağustos 2018 - Pazar)
Müslümanların Paradoksları (27 Temmuz 2018 - Cuma)
Erdoğan Büyük Oyunu Bozdu! (28 Mayıs 2018 - Pazartesi)
Fetöyü Paşa Yapıp Afedelim !!! (02 Mayıs 2018 - Çarşamba)
Şehid Muhsin Reis (26 Mart 2018 - Pazartesi)
İslam´ın Güncellenmesi (10 Mart 2018 - Cumartesi)
Küresel Terörist Fetulşeytan (29 Ocak 2018 - Pazartesi)
İtiraf Ediyorum Ben de Enayilik Ettim ! (25 Ocak 2018 - Perşembe)
Necip Fazıl İstismarcılığı ! (20 Aralık 2017 - Çarşamba)
Katliamları Muharref Tevrat Emrediyor! (08 Aralık 2017 - Cuma)
Müslüman Müslüman´a Güvenir mi? (19 Kasım 2017 - Pazar)
Diktatörler/Diktatörlük (07 Ekim 2017 - Cumartesi)
Akıl Tarikatı ve Mürşidi (17 Eylül 2017 - Pazar)
Bizim(!) Medyadan Portreler!!! (24 Ağustos 2017 - Perşembe)
Fetö´nün Pisikolojik Savaş Taktikleri !!! (14 Haziran 2017 - Çarşamba)
Fetönün Yeni Şeytanlıkları (03 Haziran 2017 - Cumartesi)
Bylock Mit Operasyonu´mu ? (26 Mayıs 2017 - Cuma)
Ordu Milletten TSK´ile Evrildik (18 Mayıs 2017 - Perşembe)
Bu Mücadeleleyle Fetö´yü Yenebilirmiyiz (24 Nisan 2017 - Pazartesi)
Düşmanı Küçük Gören Kaybeder (01 Nisan 2017 - Cumartesi)
Üst Akıl´mı Çukur Akıl´mı ? (13 Mart 2017 - Pazartesi)
Ulu Hakan Abdul Hamit Han (28 Şubat 2017 - Salı)
Neden ´´Evet´´Diyorum? (17 Şubat 2017 - Cuma)
Alimim!Alimsin!Alim? (07 Şubat 2017 - Salı)
Dinini Davasına Kurban Edenler (24 Ocak 2017 - Salı)
Terörist Değilmiş (08 Ocak 2017 - Pazar)
TBMM Darbe Komisyonu Konuşmam (20 Aralık 2016 - Salı)
ABD mi Büyük (Hâşâ) Allah mı? (21 Kasım 2016 - Pazartesi)
Karizmatik Liderler İslam´ın Neresinde ? (28 Eylül 2016 - Çarşamba)
Değişen Toplumumuz Nereye Gidiyor (19 Eylül 2016 - Pazartesi)
Vahiy Akılsız Anlaşılmaz! (05 Eylül 2016 - Pazartesi)
Mehti Ve Mesih İnancı Fetöler Doğuruyor (24 Ağustos 2016 - Çarşamba)
İstihbarat Ağındaki Köstebek:Hocia (12 Ağustos 2016 - Cuma)
Kısır Darbeler Ülkesi! (04 Ağustos 2016 - Perşembe)
Darbe Ahlaksızlığı! (28 Temmuz 2016 - Perşembe)
Akılcılığın Öncüsü Büyük İmam (13 Temmuz 2016 - Çarşamba)
Çağımızda Bir Alperen: Arvasi (03 Temmuz 2016 - Pazar)
Dertlerimiz Bıraktığı Gibi! (22 Haziran 2016 - Çarşamba)
YESEVÎLİK RUHU VE ÖĞRETİSİ (11 Haziran 2016 - Cumartesi)
HOLOKOSTCU ALMANLAR! (06 Haziran 2016 - Pazartesi)
Kürt Meselesi İslam´la Çözülür (30 Mayıs 2016 - Pazartesi)
Makedonya´da Bir Türk Yapılanması: (14 Mayıs 2016 - Cumartesi)
ABD´İN ÇÖKÜŞÜ DE MUKADDER! (08 Mayıs 2016 - Pazar)
Fitnebaşı İngilizler (21 Nisan 2016 - Perşembe)
Sayfa:
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.3168
EURO
6.0318
İstanbul için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:34 08:20 13:17 15:37 17:55 19:29
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Röportaj Tüm Roportajlar
1495 Şehzade Cem öldü.
1848 Fransa´da geçici hükümet kurularak II. Cumhuriyet ilan edildi.
1908 Dr. Galip Üstün tarafından "Topkapı Fukaraperver Cemiyet´i" kuruldu.
1942 769 Romanyalı Yahudiyi taşıyan Struma vapuru Karadeniz´de batırıldı, yalnız bir yolcu kurtulabildi. Romanyalı Yahudiler Nazi işgalinden uzaklaşmak ve Filistin´e göç etmek istiyorlardı. Türkiye kabul etmeyince Karadeniz´e geri dönmek zorunda kalmışlardı.
1954 stanbul´da sıcaklık -6 dereceye düştü. Tuna Nehri´nden koparak Karadeniz´e ulaşan ve daha sonra İstanbul Boğazı´na inen buzlar Boğazı ve limanı kapladı. Deniz trafiği durdu.
Pirinçlerin Işıltısı: Pirinç eşyalarınızı parlatmak için, temizleme suyuna birkaç damla limon damlatın ve bununla iyice ovuşturarak silin. Yataklarınızın pirinç başlarını, sıkılmış yarım limonla iyice ovuşturun, pırıl pırıl olacak ve içiniz rahat edecek.

Püf noktası
Arı sokması, eklem iltihabını tedavi etmeye ve hatta önlemeye yardımcı olur.

İlginç bilgiler